Hitta återförsäljare

Independent Business Owner

Här hittat du några av återförsäljarna (IBO-medlemmar) som du kan kontakta om du vill köpa produkter.
Vill du bli återförsäljare/medlem så fyller du i kontaktuppgifterna på sidan Bli  medlem.

Marianne Granevald               marianne@piasmassage.se
Pernilla Axelsson                      pernilla@pernillashjartero.se
Jill Sirén                                 jillsiren@gmail.com
Monica Eriksson                       spirea_ortterapi@hotmail.com
Anna-Karin Blomberg              info@ak-halsaochfriskvard.se
Caroline Ollesdotter                caroline@salakliniken.se
Emilie Gjers                         emiliegjers@icloud.com
Yvonne Yeung                     pringlan@live.com
Catarina Altebrand Persson   caltebrand@gmail.com
Therese Sucksdorff Djerf        kontakt@rattzon.se
Siv Winberg                            siv.winberg@icloud.com
Karin Konradsson                    konrad.k@telia.com
Nina Magnusson                      nina.perfectbalance@yahoo.se
Anette Johansson                    nettan@kroppenibalans.se
Kristina Nicklasson                   kristina.nicklasson@gmail.com
Ann-Marie Sjöberg                  leila.sjo64@gmail.com
Ingrid Tell                               mindfulros@gmail.com
Johanna Gayet                          bodytime.muskelbeh.massage@gmail.com
Gunilla Fagerberg                    nilla.fagerberg@gmail.com
Kerstin Bergström                    kerstin@tactilis.se
Katarina Tarras-Wahlberg      katarinatarras@gmail.com
Ulla Melin                                 ulla@coriandrum.se
Annica Bergvall                         annicabergvall@gmail.com
Ewa Berg                               ewa.berg@gmail.com
Sandra Skager                             sandra@stenkullenmassage.se
Jelena Sedig Koryst                  devotion73@hotmail.com
Susanne Danielsson                 erikstadnyhagen@gmail.com
Suzanne Hadler                        suz123@hotmail.se
Ammi Brengesjö                       ammibrengesjo@gmail.com
Marita Elfstedt                         marita@letsrelax.se
Zenita Persson                          zenita40@telia.com
Åsa Edling                                 edling42@gmail.com
Helene Sundgren                     helene@heleneshudzon.se
Marie Hadin                             marie.hadin@live.se

Norge
Anniken Aakre                 anniken@positiv-hverdag.no