Hitta återförsäljare

Independent Business Owner

Här hittat du några av återförsäljarna (IBO-medlemmar) som du kan kontakta om du vill köpa produkter.
Vill du bli återförsäljare/medlem så fyller du i kontaktuppgifterna på sidan Bli  medlem.

Bebe Gransten
0704-820800
bebe@totalexpansion.se
Mälaröarna, Bromma, Stockholm.
Åsa & Peter Sühr
073-5083477
2727847@LIVE.SE
Drottningholm, Stockholm, Vimmerby,Gotland.
Sanna Liljefors
0735056255
info@sannaliljefors.se
www.ecoligly.se
Stefan Turesson
0707829474
stefan@totalexpansion.se
Mälaröarna, Stockholm.
Eva Ohlsson
070-2522823
ohlsson.eva@gmail.com
Uppsala
LINA ENGMAN ADEVIK
0762691197
info@lashesbylina.se
www.lashesbylina.se
Anette Backlund
0735604336
backlundanette@gmail.com
Laila Sahlin
0707889081
info@heladu.me
http://www.heladu.me/
Anette Bergqvist
070-4993003
anette.bergqvist@hotmail.com
http://aibdemens.se/lymfmassage.html
ULLA LJUNGKVIST
0706271958
kontakt@ullas-massage.se
http://ullas-massage.se/
EVA ANDERSSON
0733265170
eva_elisabeth01@hotmail.com
Eva Demburg
0703839674
strong-healthy@outlook.com
http://strong-healthy.se/
UNN BRONNER
0701410459
unn@unnison.se
LISA INGELSTAM THUNBLAD
0733206712
lisa@ingelstam.se
Barbro Barkelius
073-7709165
barbro.barkelius@gmail.com
Ingegerd Örn Marell
0704670810
ingegerdorn@marell.se
SOFIA VIKTORIA SÄFSTRÖM
0702060600
sofia@telgerelaxandrenew.com
Elisabeth Oberst
073-7768299
ELISABETH.OBERST@COMHEM.SE
Lena Adolfsson
BROMMA.MELLANGARD@TELIA.COM 070-5613119
Annika Heleander Stockholm
annika.heleander@telia.com 073-3286350
Lotta Stening Östra Ryd
lotta.stening@live.se 073-5044550
Sussie Wernersson Stockholm
sussie.wernersson@hotmail.com 070-0924059
Goranka Stjernström Träslövsläge
goggielove@hotmail.com 073-3224655
Eva Demburg Farsta, Stockholm
strong-healthy@outlook.com 070-3839674
Yvonne Yeung Järfälla, Stockholm.
pringlan@live.com 073-6500216
Annika Sahr Hill Sunbyberg, Stockholm
annicasahr@hotmail.com 070-9963120